ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Кваліфіційна характеристика професії "Консультант з податків і зборів"

Консультант з податків і зборів.

Завдання та обов'язки. Здійснює консультаційні послуги фізичним і юридичним особам, незалежно від форм власності та організаційно-правових форм з питань застосування законодавства щодо податків і зборів. Надає необхідні рекомендації стосовно визначення бази оподаткування, розрахунку податків і зборів, використання пільг окремими платниками податків і зборів відповідно до чинного законодавства, дотриманню встановленого порядку нарахування та сплати податків і зборів. Розробляє варіанти організації оподаткування стосовно специфіки діяльності юридичних та фізичних осіб, інформує їх про зміни в законодавстві щодо податків і зборів, надає роз'яснення відносно практичного застосування відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, сприяє правильному нарахуванню та повній сплаті податків і зборів. Здійснює моніторинг змін у відповідному законодавстві, консультує стосовно прав та обов'язків платників податків і зборів, представляє інтереси юридичних та фізичних осіб в органах, що займаються контролем за нарахуванням та сплатою податків і зборів та судових органах.

Повинен знати: Конституцію України: законодавство України про підприємницьку діяльність; основи адміністративного, господарського, цивільного та трудового права; законодавчі та нормативні акти з питань нарахування та сплати податків і зборів юридичними та фізичними особами; порядок ведення бухгалтерського обліку та складання звітності; порядок ведення податкового обліку та складання звітності; порядок нарахування, сплати та складання звітності по зборах та інших обов'язкових платежах; питання проведення уповноваженими органами перевірок з питань податків і зборів; основи економіки та організації праці; технічні засоби реєстрації й обробки інформації; етику ділового спілкування.

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта (магістр, спеціаліст), стаж роботи за фахом економіста, аудитора, бухгалтера, юриста не менше 5 років, післядипломна освіта в галузі оподаткування та зборів з отриманням сертифікату.

© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"