ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Порядок проведення кваліфікаційних іспитів на одержання сертифіката в області податкового консультування

м. Київ – 2008 р.

Затверджено рішенням Ради СПКУ
від «02» липня 2008р.
Протокол № 7

Узгоджено рішенням
Кваліфікаційної Комісії СПКУ
від «29» травня 2008р.
Протокол №06-08/КК

Цим Порядком проведення кваліфікаційних іспитів на отримання сертифіката «Консультант з податків та зборів» (далі по тексту Порядок) встановлюються єдині умови та порядок проведення кваліфікаційних іспитів консультантів з податків та зборів України. Порядок розробляється Кваліфікаційною Комісією СПКУ та затверджується Радою СПКУ.

1. Кваліфікаційні іспити є засобом перевірки знань осіб, що претендують на одержання сертифікату «Консультант з податків та зборів» (далі — претенденти).

2. Кваліфікаційні іспити проводяться на умовах, встановлених даним Порядком і відповідними рішеннями Кваліфікаційної комісії СПКУ.

3. Претенденти подають до Виконавчої дирекції СПКУ документи, передбачені п.3.3. Положення про сертифікацію консультантів з податків та зборів.

4. Кваліфікаційна комісія СПКУ при наявності заяв на участь у кваліфікаційному іспиті від 6 (шести) та більше претендентів приймає рішення про місце і час проведення іспитів, а також про персональний склад групи претендентів, які мають право на здачу іспитів.

5. Кількість претендентів, що включаються до складу однієї екзаменаційної групи визначається кваліфікаційною комісією.

6. Не пізніше, ніж за 5 днів до дати проведення іспитів Кваліфікаційна комісія СПКУ сповіщає кожного з претендентів особисто про дату і місце їхнього проведення.

7. Претенденти допускаються до складання кваліфікаційного іспиту тільки за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що засвідчує їхню особу. Претенденти, які не мають при собі паспорта чи іншого документа, що засвідчує їхню особу, або запізнились до початку іспиту більш ніж на 15 хвилин, вважаються такими, які не з’явилися.

Повний текст документу

ZIP - архів файлу в форматі *.doc (10 КБ)

ZIP - архів файлу в форматі *.doc (10 КБ)
© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"