ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Положення про сертифікацію податкових консультантів

м. Київ – 2008 р.

Затверджено рішенням Ради СПКУ
від «02» липня 2008р.
Протокол № 7

Узгоджено рішенням
Кваліфікаційної Комісії СПКУ
від «29» травня 2008р.
Протокол №06-08/КК

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Цим Положенням про сертифікацію консультантів з податків та зборів (далі по тексту Положення) встановлюються єдині умови та порядок сертифікації консультантів з податків та зборів України. Положення розробляється Кваліфікаційною Комісією СПКУ та затверджується Радою СПКУ.

1.1. Положення регламентує порядок та умови надання сертифіката членам СПКУ та претендентам, що успішно склали кваліфікаційні іспити, які мають намір здійснювати консультативну та експертну діяльність у сфері оподаткування на території України, а також визначає умови, за яких Спілка податкових консультантів України може відмовити таким особам у наданні сертифікату або його анулювати.

1.2. Сертифікат «Консультант з податків та зборів» (Додаток №1) – це офіційний документ, який засвідчує рівень професійних знань, необхідних для здійснення консультативної та експертної діяльності у сфері оподаткування юридичних осіб різних форм власності та фізичних осіб на території України.

1.3. Сертифікація — це визначення кваліфікаційної придатності фізичних осіб та/або членів СПКУ шляхом складання кваліфікаційних іспитів та процедура видачі їм сертифіката на право здійснення консультативної та експертної діяльності у сфері оподаткування на території України (далі - сертифіката).

1.4. Термін чинності сертифіката не може перевищувати п’ять років.

1.5. Умови продовження терміну чинності сертифіката або його анулювання визначаються цим Положенням.

1.6. Розмір оплати за сертифікацію та продовження терміну чинності сертифіката затверджується Радою Спілки податкових консультантів України.

1.7. Після подання заяви на участь у кваліфікаційному іспиті, у разі відмови претендента від проходження сертифікації або його відсутності безпосередньо на кваліфікаційному іспиті плата за сертифікацію не повертається.

Повний текст документу

ZIP - архів файлу в форматі *.doc (20 КБ)

ZIP - архів файлу в форматі *.doc (20 КБ)
© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"