ГОЛОВНА ПРО НАС СТАТУТ УМОВИ ЧЛЕНСТВА СТРУКТУРА СПКУ СЕРТИФІКАЦІЯ ПАРТНЕРИ МАПА САЙТУ

Листи подяки

ВГО «Спілка податкових консультантів» в січні 2017 року отримала лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, в якому висловлена вдячність за надіслані пропозиції та рекомендації щодо удосконалення та узгодженності законодавчих норм.

Підставою звернення до центральних органів влади стала Резолюція круглого столу на тему:«Порядок відображення в бухгалтерському обліку підприємств господарських операцій, пов’язаних із реалізацією концесійних договорів, та податкові правовідносини, що виникають за такими договорами відповідно до законодавства України», який відбувся в м.Харкові 18.11.2016 року.

Лист №572 від 17.01.2017 Мінекономрозвитку

25.09.2015

Генеральний директор Федерації роботодавців України Р.Іллічов надіслав листа президенту Спілки податкових консультантів України Леоніду Рубаненко з подякою за активну участь у у підготовці законодавчих пропозицій щодо створення сприятливих умов для залучення інвестицій в Україну та в проведенні регіональних бізнес-зустрічей з презентацією цих законопроектів.

20.07.2015

Леонід Рубаненко , президент Спілки податкових консультантів України , Людмила Рубаненко , керівник групи експертів СПКУ та колектив Спілки отримали поздоровлення з Днем бухгалтера від Міністра фінансів України Наталії Яресько .

Вона відмітила їх високий професіоналізм та сумлінну працю.

 
© 2006 Спілка податкових консультантів України
контакти
ООО "С-Дизайн" Разработка сайта
ООО "С-Дизайн"